Biuletyn Informacji Publicznej www.bip.gov.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja korzystania z BIP

Email Drukuj PDF

Na podmiotowej stronie BIP Noworudzkiej Szkoły Technicznej znajduje się menu tematyczne, które służy do wyboru kategorii informacji. Wybór kategorii (kliknięcie na odpowiedni przycisk ekranowy) powoduje wyświetlenie się żądanej informacji.

Na wszystkich stronach w lewym górnym rogu ekranu znajduje się przycisk umożliwiający połączenie ze stroną główną Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.gov.pl), przeniesienie na stronę główną BIP pozwala również odnośnik "Strona główna BIP" umieszczony w menu Linki.

Opcja "szukaj" służy do wyszukania potrzebnych informacji na podmiotowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Osoba korzystająca z wyszukiwarki winna wpisać szukany wyraz lub frazę, a następnie zatwierdzić przyciskiem Enter.

W przypadku problemów w korzystaniu z podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej prosimy o kontakt.

Poprawiony: czwartek, 29 czerwca 2017 08:11