panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

66 dni 4 godzin 35 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Pozostałe projekty
Pozostałe projekty
Nowy projekt w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoła Techniczna po raz kolejny realizowuje projekt unijny. Tym razem uczniowie będą mogli korzystać z płatnych staży zawodowych u pracodawców, kursów kwalifikacyjnych (baristy, barmański, kelnerski, animatora czasu wolnego, spawaczy Mig MAG TIG, prawa jazdy kategorii B, SEP do 1KV, fotograficzny, obsługi pojazdów hybrydowych, obsługi pojazdów z napędem elektrycznym, grafiki komputerowej, MS Excel funkcje zaawansowane,  projektowania 3D MAX), zajęciach specjalistycznych (przygotowywanie oraz wykonywanie prac graficznych i publikacji cyfrowych; drukowanie cyfrowe i obróbka druków, montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych; eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych; planowanie i realizacja usług w recepcji; obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie; montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci; programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych; diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych; organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych) oraz doradztwa edukacyjno-zawodowego.
Czytaj całość...
Certyfikaty naszych uczniów Drukuj E-mail
Prezentujemy certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach edukacyjnych realizowanych w ramach projektu "Przyjazna przestrzeń dla mieszkańców - INTELIGENTNA NOWA RUDA", w których udział brali uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Bogumiły Szostak.

Certyfikat  Certyfikat  Certyfikat  Certyfikat  Certyfikat
Programowanie z eTwinning Drukuj E-mail
W dniach 24-25 listopada 2017 r. dwie nauczycielki języków obcych Noworudzkiej Szkoły Technicznej pani Agnieszka Kozłowska oraz pani Małgorzata Kałwak wzięły udział w krajowym seminarium kontaktowym „Programowanie z eTwinning” we Wrocławiu przygotowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Akcję patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem seminariów jest doskonalenie umiejętności programowania, inspiracja nauczycieli do jeszcze większej innowacyjności oraz zachęcenie uczniów do korzystania z nowoczesnych technologii.

Programowanie z eTwinning  Programowanie z eTwinning  Programowanie z eTwinning
Czytaj całość...
Projekt dla absolwentów Drukuj E-mail
Zapraszamy absolwentów szkół do udziału w projekcie pn.: "W młodych siła".

W młodych siła

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
Projekt dla osób w wieku 15-29 lat, które szukają pracy, chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć doświadczenie zawodowe.
 
W ramach oferowanego wsparcia proponujemy:
Czytaj całość...
Dzień Przedsiębiorczości 2015 - startujemy Drukuj E-mail
Dwunasta edycja projektu w naszej szkole odbędzie  się 25 marca 2015 r. pod patronatem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość: odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy, zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową, zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Dzień Przedsiębiorczości 2015 - startujemy  Dzień Przedsiębiorczości 2015 - startujemy
Szkolny koordynator - Marta Augustynowska-Klincewicz
ARS, czyli jak dbać o miłość Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoła Techniczna przystąpiła do programu edukacyjnego pn. : „ARS, czyli jak dbać o miłość”. Program realizowany jest w ramach projektu pn.: „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnienia od alkoholu i tytoniu i innych środków psychoaktywnych”, współfinansowanego ze środków Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy. Głównym celem Programu jest ograniczenie spożywania alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych przez kobiety w wieku 15 – 49 lat.

ARS, czyli jak dbać o miłość
Czytaj całość...
Dzień przedsiębiorczości 2013 Drukuj E-mail
Już po raz dziesiąty startujemy 17 kwietnia 2013r. w projekcie edukacyjnym „Dzień przedsiębiorczości”. Nasi uczniowie biorą udział w programie jednodniowych praktyk dzięki współpracy szkoły z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości.


Projekt ma zasięg ogólnopolski, a Fundacja działa w ramach Junior Achievement Worldwide, najstarszej i najszybciej rozwijającej się na świecie organizacji zajmującej się edukacją ekonomiczną młodych ludzi, działającej obecnie w stu dwudziestu krajach. W programach Fundacji wzięło udział ponad 5 milionów uczniów, którzy ucząc się poprzez działanie, poznali zagadnienia przedsiębiorczości, ekonomii i biznesu.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 23