panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

224 dni 13 godzin 30 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Pozostałe projekty
Pozostałe projekty
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2010 Drukuj E-mail
W dniu 18 listopada w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta w ramach projektu Otwarta Firma -  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2010. Na spotkanie z młodzieżą klasy 2b i 3b Technikum została zaproszona Pani Moniką Sąsiadek współwłaścicielka firmy Transport Ciężarowy z Przygórza. Lekcja dotyczyła prowadzenia własnego biznesu na lokalnym rynku od  momentu założenia firmy poprzez kilkuletnią działalność na terenie kotliny kłodzkiej. Spotkanie zorganizowała P. Marta Augustynowska - Klincewicz

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2010  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2010

Czytaj całość...
Byliśmy w Zespole Szkół Morskich w Darłowie Drukuj E-mail
„Byliśmy w Zespole Szkół  Morskich w Darłowie...”

    Dnia 23 listopada (piątek), o godz. 7.30 wyjechaliśmy z Nowej Rudy w podróż do Darłowa. Choć jechaliśmy bardzo długo, to czas mijał nam niezmiernie przyjemnie i radośnie. O godz. 19.25 dotarliśmy na miejsce. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez tamtejszą młodzież. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu bagaży, około godz.19.45 przeszliśmy do jadalni, gdzie czekała na nas kolacja przygotowana przez uczniów z klasy hotelarskiej tamtejszej szkoły.

Zespół Szkół Morskich w Darłowie  Zespół Szkół Morskich w Darłowie  Zespół Szkół Morskich w Darłowie 
 
Czytaj całość...
Wycieczka do Republiki Czeskiej Drukuj E-mail
    29 października 2007 roku odbyła się międzyszkolna wycieczka do Republiki Czeskiej w ramach XVII Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej. Wzięli w niej udział uczniowie z noworudzkich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami zaangażowanymi w realizacje projektu „Wyznaczanie ścieżek edukacyjnych na zielonym szlaku Wzgórz Włodzickich”. Z naszej szkoły pojechały: Monika Walkowiak, Monika Stoma, Emilia Sikorka i Małgorzata Waleńczyk oraz jako opiekun pani mgr Magdalena Osicka.

Wycieczka do Republiki Czeskiej    Wycieczka do Republiki Czeskiej
Czytaj całość...
Hotelarze znowu we Włoszech Drukuj E-mail

Środa 18.04.2007

Wyjazd rozpoczął się z Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie czekał na nas bus. Gdy wszyscy włożyli swoje malutkie J bagaże mogliśmy ruszyć w drogę, do miejsc w ogóle nam nie znanych. Po kilkugodzinnej drodze bez żadnych przeszkód dojechaliśmy bardzo zmęczeni do Austrii. W hotelu Romerhof zostaliśmy na obiadku i mogliśmy skosztować austriackich przysmaków. Po zapoznaniu się z historią powstania hotelu i pozostałych budynków mogliśmy małą śmieszną ciuchcią przejechać się po całej posiadłości. Następnie mogliśmy zobaczyć jak robi się Apfelstrudel, który potem skosztowaliśmy. Po obiedzie udaliśmy się w dalsza podróż do naszej bazy noclegowej znajdującej się w Austrii. Gdy dojechaliśmy, po odpoczynku zjedliśmy kolacyjkę..... a po kolacji....co kto lubi...
Czytaj całość...
Wyjazd studyjny uczniów technikum hotelarskiego do Austrii i Włoch Drukuj E-mail

Zbiórka szósta rano. Wszyscy zaspani, lecz gotowi do podróży …. I tak zaczęła się nasza wycieczka.

Niedziela godz. 6:15 – wyjazd. Wszyscy o tej godz. normalnie sobie śpią, a nasza grupa powoli się poznaje. Ze znudzeniem mijamy jedną granicę, potem drugą i kolejną.

Eureka! Docieramy do Austrii!


Czytaj całość...
Uczniowie technikum hotelarskiego w Dolinie Aosty Drukuj E-mail

Jedni wstali o godzinie 3:00 rano inni o 5:00, a jeszcze inni w ogóle nie spali. W końcu o 6:00 rano zbiórka. Tak się to wszystko zaczęło.

Czytaj całość...
Z wizytą w Portugalii Drukuj E-mail

Wrześniowy wyjazd wicedyrektora Mariusza Kałwaka do Portugalii był kolejnym etapem realizacji programu „Sudety – szansa dla młodych” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

W maju 2006 r. gościliśmy naszych Partnerów z Portugalii i Włoch w Polanicy Zdroju. Tym razem Portugalczycy zaprosili nas (6 szkół ponadgimnazjalnych z terenu Kotliny Kłodzkiej) do siebie.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 12 - 21 z 21