panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow DOBRA KSIKA
DOBRA KSIKA Drukuj E-mail
W dniach od 1 – 4  grudnia 2016 roku w Hali Stulecia we Wrocawiu odbyway si Wrocawskie Promocje Dobrej Ksiki. W ramach tej imprezy 02 grudnia Zarzd Sekcji Poligrafów SIMP oraz Zarzd Oddziau SIMP we Wrocawiu  zorganizoway prezentacj na temat „Historia opraw ksikowych – maszyny i urzdzenia firmy KOLBUS do ich produkcji”. Prezentacja miaa charakter otwarty i uczestniczyli te w niej midzy innymi: przedstawiciele wydawnictw, graficy, drukarze a take nauczyciele i uczniowie szkó poligraficznych.

DOBRA KSIKA  DOBRA KSIKA  DOBRA KSIKA