panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka do firmy Plastitec w Nowej Rudzie
Wycieczka do firmy Plastitec w Nowej Rudzie Drukuj E-mail
13 grudnia grupa logistyków z klasy IIb zwiedzia francusk firm Plastitec w Nowej Rudzie. Firma specjalizuje si w przetwórstwie tworzyw sztucznych metod wtrysku. Uczniowie dowiedzieli si jak wyglda proces produkcji, jak funkcjonuje dzia logistyki i jakie zadania nale do osób pracujcych na poszczególnych stanowiskach. Dla wikszoci uczniów bya to pierwsza wizyta na hali produkcyjnej i halach magazynowych, nie kryli oni swego zainteresowania dopytujc osoby oprowadzajce o szczegóy pracy. Pracownicy firmy przybliyli modziey na czym w przyszoci bdzie polegaa ich praca.

Wycieczka do firmy Plastitec w Nowej Rudzie  Wycieczka do firmy Plastitec w Nowej Rudzie  Wycieczka do firmy Plastitec w Nowej Rudzie