panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 101 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6568886

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Akcja PKS w Kodzku Drukuj E-mail
Dbajc o bezpieczestwo kierowców i pozostaych uczestników ruchu drogowego, PKS w Kodzku S. A. zaprasza na Okrgow Stacj Kontroli Pojazdów (Kodzko, ul. Dusznicka 1, zajezdnia autobusowa) w celu bezpatnego sprawdzenia w Pastwa pojazdach ustawienia wiate, ukadu zawieszenia, hamulców i stanu opon.

plakat  plakat

Akcja trwa w dniach 2 stycznia - 28 lutego 2017 r. (oprócz niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy). Diagnoci s dostpni na Stacji Kontroli Pojazdów od poniedziaku do pitku w godzinach 7:00 - 19:00 oraz w soboty w godzinach 7:00 - 13:00.
Nowoci
Popularne