panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 1 godzin 46 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Akademia 3.0 Apki.org arrow Apki++ - I Webinarium dla uczniw NST
Apki++ - I Webinarium dla uczniw NST Drukuj E-mail
3.02 (pitek) o godz. 18.00 odbdzie si pierwsze webinarium Projektu Apki++, które poprowadzi Szymon Kaliski czonek Rady Programowej Fundacji Media 3.0. Tematyka webinaru: Wprowadzenie do jzyka C++ z uyciem openFrameworks — zestawu bibliotek do kreatywnego programowania. Podczas webinarium poznamy podstawy skadni jzyka, oraz zasad dziaania openFrameworks tworzc proste generatywne animacje. Webinarium przeznaczone jest dla pocztkujcych programistów, którzy pierwszy kontakt z jzykami obiektowymi maj ju za sob. Uczniowie zainteresowani udziaem w szkoleniu mog zgasza si do p. Daniela Jaboskiego.
Przed webinarem:  Naley wej pod link: ​http://openframeworks.cc/download/ — cign i dokadnie przeczyta "setup guides" dla swojego OSa. Dla OSX najlepiej xcode, dla windowsa najlepiej visual studio, a jak kto ma linuxa to sobie  poradzi sam.