panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

119 dni 15 godzin 36 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 58 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6406718

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Praktyki w Austrii Drukuj E-mail
Trzy uczennice Technikum Hotelarskiego Noworudzkiej Szkoy Technicznej, Ksenia Gajda, Jagoda Lamparska, Julia Niemirowczenko,  od 23 lutego 2017 r. realizoway praktyki zawodowe w rejonie Salzburg  w miejscowociach Obertauern i Filzmoos. Praktyki trway 6 tygodni i odbyway si w systemie zmianowym; 40 godzin tygodniowo. Za organizacj praktyk zawodowych  w Austrii odpowiedzialny jest Dolnolski Wojewódzki Urzd Pracy we Wrocawiu oraz EURES z Austrii.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii

Uczennice realizoway tematyk programow praktyk zawodowych zgodnie z cyklem ksztacenia dla technikum hotelarskiego na podstawie odpowiednich programów nauczania. Praktyka odbywaa si w Hotelu  Wismeyerhaus (Obertauern) i w Hotelu Weinpreß (Filzmoos).  Praktykantki rzetelnie wykonyway powierzone im zadania i obowizki, poszerzay swoje umiejtnoci posugiwania si jzykiem niemieckim oraz poznaway kultur innego kraju, a wolnym czasie miay moliwo uprawiania sportów zimowych w Alpach i zwiedzania malowniczych okolic.
Nowoci
Popularne