panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow EURES arrow Praktyki w Austrii
Praktyki w Austrii Drukuj E-mail
Trzy uczennice Technikum Hotelarskiego Noworudzkiej Szkoy Technicznej, Ksenia Gajda, Jagoda Lamparska, Julia Niemirowczenko,  od 23 lutego 2017 r. realizoway praktyki zawodowe w rejonie Salzburg  w miejscowociach Obertauern i Filzmoos. Praktyki trway 6 tygodni i odbyway si w systemie zmianowym; 40 godzin tygodniowo. Za organizacj praktyk zawodowych  w Austrii odpowiedzialny jest Dolnolski Wojewódzki Urzd Pracy we Wrocawiu oraz EURES z Austrii.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii

Uczennice realizoway tematyk programow praktyk zawodowych zgodnie z cyklem ksztacenia dla technikum hotelarskiego na podstawie odpowiednich programów nauczania. Praktyka odbywaa si w Hotelu  Wismeyerhaus (Obertauern) i w Hotelu Weinpreß (Filzmoos).  Praktykantki rzetelnie wykonyway powierzone im zadania i obowizki, poszerzay swoje umiejtnoci posugiwania si jzykiem niemieckim oraz poznaway kultur innego kraju, a wolnym czasie miay moliwo uprawiania sportów zimowych w Alpach i zwiedzania malowniczych okolic.