panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

119 dni 15 godzin 36 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 60 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6406720

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Ponowny oglnopolski sukces uczniw Noworudzkiej Szkoy Technicznej Drukuj E-mail
Nadal wysoki poziom utrzymuj uczniowie technikum pojazdów samochodowych z NST, którzy drugi raz z rzdu zakwalifikowali si do finau VI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Mody Mechanik. Fina  konkursu odbdzie si w dniu 6 kwietnia podczas  dnia prasowego targów Motor Show w Poznaniu. Do finau zakwalifikoway si trzy zespoy; Micha Majerczyk  i  Marcin Mynarczyk miejsce pierwsze w kwalifikacjach, Wojciech Nowak i Kordian Kskiewicz  miejsce drugie w kwalifikacjach oraz Miosz Bednarski i Krzysztof Szewczyk miejsce 27 w kwalifikacjach.  Przypominamy i w ubiegym roku uczniowie NST zajli 13 miejsce w finale ogólnopolskim. Trzymajmy za nich kciuki.
Wyniki na; http://www.mistrzostwamechanikow.pl/znamy-finalistow-w-kategorii-mlody-mechanik
Nowoci
Popularne