panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Ponowny oglnopolski sukces uczniw Noworudzkiej Szkoy Technicznej
Ponowny oglnopolski sukces uczniw Noworudzkiej Szkoy Technicznej Drukuj E-mail
Nadal wysoki poziom utrzymuj uczniowie technikum pojazdów samochodowych z NST, którzy drugi raz z rzdu zakwalifikowali si do finau VI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Mody Mechanik. Fina  konkursu odbdzie si w dniu 6 kwietnia podczas  dnia prasowego targów Motor Show w Poznaniu. Do finau zakwalifikoway si trzy zespoy; Micha Majerczyk  i  Marcin Mynarczyk miejsce pierwsze w kwalifikacjach, Wojciech Nowak i Kordian Kskiewicz  miejsce drugie w kwalifikacjach oraz Miosz Bednarski i Krzysztof Szewczyk miejsce 27 w kwalifikacjach.  Przypominamy i w ubiegym roku uczniowie NST zajli 13 miejsce w finale ogólnopolskim. Trzymajmy za nich kciuki.
Wyniki na; http://www.mistrzostwamechanikow.pl/znamy-finalistow-w-kategorii-mlody-mechanik