panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza
Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza Drukuj E-mail
W dniu 17 marca uczniowie klas 1B i 3B Technikum Hotelarskiego mieli okazj uczestniczy w wycieczce zawodoznawczej do Karpacza pod opiek Pani Jolanty Chuchli oraz Pani Marty Augustynowskiej-Klincewicz. Gównym celem naszej wycieczki bya wizyta w Hotelu Gobiewski, jednak oprócz tego w wolnym czasie moglimy skorzysta z caorocznego toru saneczkowego oraz troch lepiej pozna Karpacz. Zjazdy na saneczkach byy dla nas super zabaw. W czasie wolnym mielimy chwil na zwiedzanie miasta, na pewno kademu si ono spodobao, poniewa Karpacz jest bardzo urokliwym miejscem.

Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza  Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza  Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza

Hotel Gobiewski by zapewne dla wszystkich zaskoczeniem, przede wszystkim ze wzgldu na wielko, jest on naprawd duy. Z hotelu moglimy podziwia szczyt Karkonoszy- niek. Ju hol hotelowy robi na nas wraenie, by bardzo przestrzenny i luksusowy, moglimy tam zobaczy pikne akwarium z rónymi gatunkami ryb, restauracj i kawiarni, butik odzieowy oraz du recepcj, przy której znajdowao si a dwadziecia stanowisk, co nie zdziwio nas, gdy oprowadzajcy nas pan powiedzia, e hotel oferuje a 880 pokoi i jest w stanie pomieci okoo 2500 goci, do tego oboenie hotelu jest przez cay rok bardzo due. Moglimy zobaczy równie hotelowy park wodny Tropikana, którego oferta jest bardzo szeroka zarówno dla goci hotelowych jak i goci z zewntrz. W parku wodnym mona skorzysta z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego z falami, basenu z hydromasaem, basenu rzeka, brodziku dla dzieci, basenu zewntrznego, 8 wanien jacuzzi, dwóch zjedalni, kilku saun, groty solnej, groty lodowej oraz innych atrakcji. Nastpnie widzielimy apartament hotelowy, robicy wraenie ze wzgldu na swoj wielko i luksus. Widzielimy take sal konferencyjn, dwie sale kongresowe, mogce pomieci a 1500 osób, restauracj, sal bankietow oraz krgielni i sal gier. Dowiedzielimy si równie o innych atrakcjach oferowanych przez hotel, jest to na przykad Spa, zjedalnia, karuzela pontonowa, wycig tamowy, Alpine Coaster oraz spacery z kucykami. Wystrój hotelu by wedug nas specyficzny, aczkolwiek bardzo luksusowy i elegancki. Hotel bardzo nam si podoba.
Wyjazd do Karpacza by dla nas fajnym dowiadczeniem, na którym zobaczylimy i dowiedzielimy si wiele ciekawych, interesujcych nas rzeczy. Takie wycieczki pozwalaj nam poznawa kierunek, w którym si ksztacimy.

            
Uczennica klasy 3BT.
Julia Niemierowczenko.