panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow czy nas pami
czy nas pami Drukuj E-mail
ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM
19 kwietnia 2017r. obchodzilimy 74  rocznic wybuchu powstania w Getcie Warszawskim. Uczniowie NST upamitniaj  to wydarzenie, biorc udzia w akcji ONKILE ,organizowanej przez Muzeum Historii ydów Polskich- POLIN. W tym dniu Dyrekcja szkoy, grono pedagogiczne, uczniowie przypinaj, wasnorcznie wykonane, óte kwiaty, onkile - symbol pamici o powstacach z getta warszawskiego. Akcja zostaa poczona  z zajciami edukacyjnymi pt. ,,Nie byo adnej nadziei”

ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM  ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM  ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM