panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Uczniowie klasy 3cT - zadowoleni z wynikw egzaminw!!!
Uczniowie klasy 3cT - zadowoleni z wynikw egzaminw!!! Drukuj E-mail
W styczniu 2017 roku uczniowie klasy 3cT (technik elektryk) przystpili do swojego pierwszego egzaminu zawodowego z  kwalifikacji  E07 - monta i konserwacja maszyn i urzdze elektrycznych. Egzamin skada si z dwóch czci : praktycznej, gdzie uczniowie mieli za zadanie wykonanie i uruchomienie ukadu sterowania silnikiem trójfazowym oraz teoretycznej, która polegaa na zdaniu testu z zakresu wiedzy technicznej jak powinien posiada technik elektryk. W kwietniu Okrgowa Komisja Egzaminacyjna  opublikowaa oficjalne wyniki. Cz praktyczn zdao 100% zdajcych czyli wszyscy elektrycy z klasy 3cT, a cz teoretyczn 75%. Jest to doskonay wynik, egzamin poprawkowy dla pozostaych odbdzie si za rok.  A ju w czerwcu przed nimi kolejne egzaminy zawodowe z instalacji elektrycznych.

Uczniowie klasy 3cT - technik elektryk zadowoleni z wynikw egzaminw !!!  Uczniowie klasy 3cT - technik elektryk zadowoleni z wynikw egzaminw !!!  Uczniowie klasy 3cT - technik elektryk zadowoleni z wynikw egzaminw !!!