panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow SUKCES SIATKAREK NA ZAKOCZENIE SEZONU!
SUKCES SIATKAREK NA ZAKOCZENIE SEZONU! Drukuj E-mail
W dniu 14 czerwca 2017 roku na obiektach Kodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyy si Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego Szkó Ponadgimnazjalnych w siatkówce plaowej dziewczt i chopców. Zawody te koczyy sezon sportowy w obecnym roku szkolnym. Dziewczta z Noworudzkiej Szkoy Technicznej mog pochwali si duym sukcesem, gdy dotary do finau i ukoczyy zawody na drugim miejscu. Srebrne medale zdobyy: Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko i Weronika Brzeziska. Gratulujemy i yczymy kolejnych sukcesów w nastpnym roku!

SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK