panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE
Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE Drukuj E-mail
Uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej: Ania, Patrycja, Gabrysia, Natalia, Paulina, Klaudia i Karol odbywaj wanie praktyki na promie Unity Line, na trasie Polska – Szwecja. Na lekcjach uczyli si o usugach hotelarskich w rónych rodkach transportu, a teraz maj okazj sprawdzi jak to wyglda w praktyce, w transporcie wodnym. Zatem atwo si domyli, e technik hotelarstwa nie musi pracowa wycznie w hotelu. Brana  hotelarska daje wiele moliwoci…jak wida na zaczonych obrazkach:

Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE  Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE  Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE