panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WIETNE WYNIKI MATURY Z MATEMATYKI
WIETNE WYNIKI MATURY Z MATEMATYKI Drukuj E-mail
30 czerwca  CKE ogosia oficjalne wyniki tegorocznego egzaminu dojrzaoci. To by bardzo radosny dzie dla naszych absolwentów, gdy a 29 z nich (na 36 zdajcych) miao pozytywny wynik z MATEMATYKI. Taki wynik daje zdawalno na poziomie 80,6%, podczas gdy wynik ogólnopolski dla technikum wynosi 75%. W porównaniu z województwem i powiatem, statystyka jest jeszcze lepsza (odpowiednio 67% i 65,7% ). A poniewa wyniki z innych przedmiotów obowizkowych s równie na dobrym poziomie, zdawalno ogólna w tym roku jest take lepsza ni w województwie dolnolskim i powiecie kodzkim. Szkoa nasza osigna wynik 63,9% , powiat 58,4%, a województwo 60,8% (statystyki odnosz si dla technikum).

Statystyki poprzednich lat wskazuj, e najwicej problemów (najmniejsza zdawalno sporód przedmiotów obowizkowych) sprawiaa absolwentom Królowa Nauk, dlatego bardzo mnie ucieszy tak korzystny wynik.
„Dzie bez matematyki, to stracony dzie” – uczniowie uwierzyli w to i dobrze przygotowali si do najtrudniejszego egzaminu.
Gratuluj wszystkim moim uczniom, którzy „pokonali” matm i ycz powodzenia w realizacji waszych planów yciowych.
Marek Konieczny