panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

185 dni 17 godzin 12 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 31 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6318590

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wycieczka na Midzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku Biaej. Drukuj E-mail
W dniu 13 wrzenia 2017 roku uczniowie klasy 4cT o specjalnoci technik elektryk pod opiek  Romana Gaza odwiedzili 30 jubileuszowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2017 - najwiksze w Polsce targi nowoczesnych urzdze, aparatury i technologii dla przemysu energetycznego. Wycieczka ta bya nagrod dla uczniów za bardzo dobrze zdane egzaminy zawodowe.

Wycieczka na Midzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku Biaej  Wycieczka na Midzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku Biaej  Wycieczka na Midzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku Biaej

Dziki wsparciu finansowemu ZPAS S.A,  uczniowie NST mogli osobicie zobaczy i dotkn najnowsze i najnowoczeniejsze rozwizania jakie funkcjonuj w brany elektro-energetycznej. Wyjazd ten niezwykle wzbogaci wiedz teoretyczn uczniów o aspekt praktyczny.

Wród ponad 700 wystawców z Europy i Azji uczniowie spotkali zarówno dobrze znane midzynarodowe korporacje dostarczajce peny wachlarz produktów na globalne rynki, jak te wikszo liczcych si, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urzdze i aparatów, sucych niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.  Wród zainteresowanych najnowszymi osigniciami wiatowymi z zakresu wytwarzania, przesyu i rozdziau energii elektrycznej nie zabrako take przyszych elektryków z NST z Nowej Rudy. ZPAS S.A wystawi si w hali gównej targów. Wród rozwiza, które zaprezentowali byo wiele nowoci oraz dobrze znane rozwizania. Pokazano midzy innymi now szaf serwerow IT, rozdzielnic, pulpit sterowniczy z tablic multimedialn i wiele wicej.
Targom towarzyszyy równie konferencje, seminaria i prezentacje wystawców. Byo to take doskonae forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju brany oraz wdraanych innowacjach.

Nowoci
Popularne