panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow CodeWeek 2017 w NST
CodeWeek 2017 w NST Drukuj E-mail
W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbyo si wiele ciekawych zaj zwizanych z tematyk programowania. Uczniowie klas technikum informatycznego wzili udzia w zdalnych wykadach zorganizowanych przez Warszawsk Wysz Szko Informatyki: wykad: Wprowadzenie do programowania w C# oraz Poskromi „wa”… czyli podstawy jzyka Python. Mieli te okazj uczestniczy w 1-godzinnych zajciach nauki programowania z wykorzystaniem biblioteki P5.js przeprowadzonych przez p. Daniela Jaboskiego, a przygotowanych przez Fundacj Media3.0, z któr szkoa wspópracuje ju od dwóch lat w ramach projektu Apki++. Uczniowie przygotowali równie prac konkursow pn. Na Szlaku na II Ogólnopolski Hackathon HACK HEROES oraz zgosili swój udzia na zaplanowany w listopadzie I Wabrzyski Software Hackathon (dwudniowe, caonocne zawody w programowaniu). Uczniowie rywalizowali take w dniach od 16 do 20 padziernika 2017 w konkursie Grand IT Test rozwizujc testy wiedzy z zakresu algorytmiki i programowania. Miejmy nadziej, e tak liczne wydarzenia odbywajce si w naszej szkole zachc modzie do nauki programowania i pisania wasnych aplikacji.

1-godzinnych zajciach nauki programowania z wykorzystaniem biblioteki P5.js  1-godzinnych zajciach nauki programowania z wykorzystaniem biblioteki P5.js  1-godzinnych zajciach nauki programowania z wykorzystaniem biblioteki P5.js