panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE
NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE Drukuj E-mail
Stao si tradycj naszej szkoy, e w ramach obchodów wita Edukacji Narodowej uczniowie maj okazj zmierzy si w sportowej rywalizacji z nauczycielami. Podobnie byo w tym roku szkolnym. W sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoy Technicznej odby si turniej piki siatkowej "Nauczyciele kontra Uczniowie". Po raz kolejny turniej cieszy si duym zainteresowaniem. Cho wyniki rywalizacji nie byy w tym dniu najwaniejsze, to i tak mecze byy bardzo zacite, obfitoway w wiele ciekawych akcji,  a kibicom dostarczyy wiele pozytywnych emocji.

NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE  NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE  NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE