panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow NIENIK zdobyty!!!
NIENIK zdobyty!!! Drukuj E-mail
W dniu 11 padziernika 2017r. uczniowie klasy 4cT i 4bT udali si na dwudniow wycieczk w Masyw nienika. Po przybyciu autokarem na Przecz Puchaczówka i fachowym instruktau przodownika turystyki górskiej rozpocza si piesza wdrówka. Mimo niesprzyjajcej aury idc przez Czarn Gór, mijowiec wszyscy szczliwi dotarli do schroniska na hali pod nienikiem gdzie zaplanowano nocleg. Na drugi dzie idc szlakiem przez nienik, dalej przez róda rzeki Morawy, drog nad Lejami uczestnicy wycieczki w dobrej kondycji dotarli do Kletna skd autokarem wrócili do Nowej Rudy.

NIENIK zdobyty!!!  NIENIK zdobyty!!!  NIENIK zdobyty!!!