panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Debata o Unii Europejskiej
Debata o Unii Europejskiej Drukuj E-mail
  30 padziernika 2017 - w 60 rocznic podpisania traktatów rzymskich w Zespole Szkó Ogólnoksztaccych w Kodzku zostaa zorganizowana debata o przyszoci Unii Europejskiej, z udziaem  parlamentarzystów,  przedstawicieli lokalnych wadz oraz modziey z terenu powiatu kodzkiego. Maciej Szumiski, Dawid Piaskowski, Karol Linkiewicz – uczniowie NST wzili udzia grupach dyskusyjnych dotyczcych: Mobilno i migracje;   Edukacja; Zatrudnienie; Gospodarka w UE.

Debata o Unii Europejskiej  Debata o Unii Europejskiej  Debata o Unii Europejskiej