panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO
Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO Drukuj E-mail
25 padziernika 2017 roku na dziedzicu Noworudzkiej Szkoy Technicznej zaparkowa samochód prezentacyjno-szkoleniowy WAGO z Wrocawia. Na zaproszenie NST firma WAGO ELWAG w ramach podnoszenia kwalifikacji kadry inynieryjno-technicznej z brany elektroenergetycznej  przeprowadzia prezentacj oraz szkolenie dla uczniów o specjalnoci technik elektryk z zakresu techniki czeniowej opartej na zczach sprynowych WAGO.

Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO  Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO  Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO

W trakcie odrbnych prezentacji dla kadej z klas, przeprowadzono szereg prób i testów obcieniowych zczy oraz przewodów i kabli. W przerwach midzy zajciami uczniowie oraz nauczyciele mogli zwiedza jedce laboratorium szkoleniowe. Kady z uczestników szkolenia otrzyma w prezencie zestaw „startowy” zcz sprynowych. Bya to bardzo udana lekcja wykorzystujca najnowoczeniejsze techniki dydaktyczne  z praktycznym i aktywnym udziaem uczniów.
Firma WAGO ELWAG wchodzi w skad midzynarodowego koncernu  WAGO z siedzib w Niemczech w Inden. Koncern jest obecny na polskim rynku od 1992 roku. Od 1999 roku siedziba WAGO ELWAG mieci si we Wrocawiu, cakowita powierzchnia zakadu siga ok. 8 200 m2. Znajduje si tu biuro handlowe, hale produkcyjne oraz centrum szkoleniowe dla klientów. Firma zatrudnia prawie 700 pracowników. Wago Elwag zajmuje si produkcj i dystrybucj urzdze dla automatyki oraz sprynowych elementów poczeniowych dla elektrotechniki i elektryki. Oferta Wago obejmuje ponad 60 tys. produktów.