panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 2 godzin 19 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Zagraniczna mobilno szkolnej kadry edukacyjnej arrow Projekt: Mobilno kadry edukacji szkolnej
Projekt: Mobilno kadry edukacji szkolnej Drukuj E-mail
W padzierniku b.r.  nauczycielki j. angielskiego (Agnieszka Kozowska i Dorota Kucharczyk) oraz jzyka niemieckiego (Magorzata Kawak i Renata Szostak - Chmielarz) z Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczyy w ramach programu Erasus +  w tygodniowym kursie: „Jak organizowa szkolne projekty midzynarodowe” w Porto w Portugalii.  Organizatorem szkolenia by IFEL Instytut z Hamburga. W szkoleniu uczestniczyli nauczyciele z wielu krajów Unii Europejskiej, midzy innymi z Niemiec, Austrii, Wgier, Grecji, Bugarii, Belgii i Holandii. Nauczycielki z NST  jako nieliczne reprezentoway Polsk.

Projekt: Mobilno kadry edukacji szkolnej  Projekt: Mobilno kadry edukacji szkolnej  Projekt: Mobilno kadry edukacji szkolnej

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli si jak ogromne moliwoci rozwoju i wspópracy daj dziaania w ramach programu Erasmus +. Program umoliwi nawizanie znajomoci i wspópracy z wieloma nauczycielami z zagranicznych szkó, a efektem tego jest zarys projektu wymiany uczniów NST ze szko z Niemiec i plan podnoszenia kwalifikacji nauczycieli w ramach dziaania job shadowing w cigu najbliszych lat.