panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Rekolekcje w Zbkowicach
Rekolekcje w Zbkowicach Drukuj E-mail
Dnia 14 padziernika uczniowie z Noworudzkiej Szkoy Technicznej udali si do Zbkowic lskich na Rekolekcje Diecezji widnickiej pod hasem "Idcie i gocie". Brali udzia w konferencjach, warsztatach biblijnych, warsztatach tanecznych oraz we wspólnej modlitwie. W tym spotkaniu uczestniczyo cznie 450 modziey z terenu caej diecezji widnickiej. Rekolekcje poprowadzi Jose H. Prado Flores, pochodzcy z Meksyku- teolog katolicki, biblista i zaoyciel Midzynarodowej Sieci Szkó Nowej Ewangelizacji w. Andrzeja, John Paul z Malezji oraz ks. Jakub Staniecki z Gubina.

Rekolekcje w Zbkowicach  Rekolekcje w Zbkowicach  Rekolekcje w Zbkowicach

Zachcali oni, aby czyta i gosi Sowo Boe,  poniewa kiedy Jezus dotyka serca modego mczyzny czy modej dziewczyny, to s oni zdolni do naprawd wielkich dzie. Poza konferencjami i Msz wit byy równie wspólne tace i zabawa. Wszystko to, po to, aby Sowo Pana nie stracio na wartoci w yciu modego czowieka. Modzie dowiadczya „ywej” wiary i przekonaa si, e czowiek wierzcy , to czowiek peen radoci i nadziei. Wspólna modlitwa i zabawa trway do wieczora.