panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow I miejsce w rankingu wojewdztwa dolnolskiego
I miejsce w rankingu wojewdztwa dolnolskiego Drukuj E-mail
Od 20.11 trwa ogólnopolski konkurs pn. Szkolna Internetowa Gra Giedowa. Jedna ze szkolnych druyn Noworudzkiej Szkoy Technicznej  Skuter TEAM w skadzie: Adrian Dbkowski, Jakub Budziski i Dawid Oczerklewicz od kilku dni znajduje si w czoówce województwa dolnolskiego (zajmujc obecnie I miejsce) oraz 17 miejsce w Polsce na blisko 7000 zarejestrowanych druyn. Zespoy zmagaj si na specjalnie przygotowanej platformie demo sucej do nauki inwestowania w akcje, ETF-y i kontrakty terminowe notowane na GPW. Cay proces edukacji odbywa si w oparciu o wirtualne rodki i notowania w czasie rzeczywistym. Jest o co walczy, bo nagrody pienine s bardzo wysokie.
Na potwierdzenie zrzuty ekranu z obu rankingów:
I miejsce w rankingu wojewdztwa dolnolskiego  I miejsce w rankingu wojewdztwa dolnolskiego
D.J.