panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 24 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6801383

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
A czy Ty wiesz czym oddychasz? Drukuj E-mail
Rozpocz si program spoeczno-edukacyjny Avivy pod nazw „Wiem czym oddycham”, którego celem jest zwrócenie uwagi na szkodliwe skutki smogu. Sporód 50 miast o najwikszym zanieczyszczeniu powietrza w Unii Europejskiej a 33 znajduj si w Polsce. Czujnik jakoci powietrza to niewielkie i proste w montau urzdzenie o wymiarach okoo 8x16 cm i wadze okoo 360 gramów. Poprzez czujniki moliwe jest zbieranie, przetwarzanie i interpretowanie danych w czasie rzeczywistym. W oparciu o te dane, na mapie online oznaczane s m.in. informacje o jakoci powietrza w miejscu czujnika.
Bardzo prosimy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli o zagosowanie na nasz lokalizacj tak aby czujnik jakoci powietrza znalaz si w naszej szkole. Wygrywa 100 lokalizacji w Polsce z najwiksz liczb gosów. Pokamy wszystkim, e zaley nam na tym aby problem jakoci powietrza w naszym miecie by cigle monitorowany.

PROSIMY WSZYSTKICH O GOS NA NASZ LOKALIZACJ!!!
1. Na mapie znajdujcej si pod adresem:
https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/5faf5b27-a4f9-473d-8274-016d3758aaa5
widzimy niebiesk pinezk oznaczajc lokalizacj Noworudzkiej Szkoy Technicznej
2. Wypeniamy formularz
3. Nastpnie klikamy w „Gosuj"
4. Potwierdzamy gos klikajc w link, który otrzymamy mailem

PAMITAJMY! ZAGOSOWA MOEMY TYLKO RAZ!!! CZUJNIK POZWOLI NAM WIEDZIE CZYM ODDYCHAMY!!!
Nowoci
Popularne