panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

185 dni 17 godzin 14 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 14 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6318573

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Narodowe wito Niepodlegoci w NST Drukuj E-mail
13 listopada 2017 spoeczno szkolna Noworudzkiej Szkoy Technicznej obchodzia uroczystoci zwizane z Narodowym witem Niepodlegoci. Rokrocznie 11 listopada przypominamy sobie  to szczególne dla polskiej historii wydarzenie, a  w tym roku przypada 99 rocznica odzyskania niepodlegoci. wito obchodzone jest w Polsce od 1937 roku, a przywrócone zostao w 1989. Obecnie obchodzimy je szczególnie uroczycie.

Narodowe wito Niepodlegoci w NST  Narodowe wito Niepodlegoci w NST  Narodowe wito Niepodlegoci w NST

Uczniowie klas drugich pod opiek Pa Agnieszki askarzewskiej i Marty Augustynowskiej - Klincewicz przygotowali monta sowno – muzyczny zwizany z tym tematem oraz  stworzyli ciekaw scenografi. Sowa poetów przeplatane byy prezentacj multimedialn i przepiknymi niepodlegociowymi pieniami. Podczas uroczystoci publiczno wczaa si do programu i wraz z artystami piewaa znane, onierskie piosenki.
Uczniowie z uwag i w skupieniu obejrzeli program artystyczny, a kolegów nagrodzili gromkimi brawami.
Nowoci
Popularne