panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Sukces siatkarek z NST
Sukces siatkarek z NST Drukuj E-mail
W dniach 14 i 15 listopada 2017r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie odbyy si mistrzostwa powiatu kodzkiego szkó ponadgimnazjalnych w pice siatkowej dziewczt i chopców. W gronie dziewiciu szkó rywalizujcych o miano najlepszej dziewczta z Noworudzkiej Szkoy Technicznej zajy bardzo dobre II miejsce. Skad reprezentacji NST: Aniszewska Katarzyna, Brzeziska Weronika, Goaszewska Aleksandra, Kociemba Jessica,  Masheimer Dominika,  Niemierowczenko Julia,  Parzonko Natalia, Polak Aleksandra,  Wickowska Weronika, Winiewska Patrycja, Wojtkowiak Ewelina. Druyna chopców Noworudzkiej Szkoy Technicznej w gronie omiu szkó zaja dobre czwarte miejsce. Gratulujemy!!!

Sukces siatkarek z NST  Sukces siatkarek z NST  Sukces siatkarek z NST