panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Fina akcji mikoajkowej
Fina akcji mikoajkowej Drukuj E-mail
06 grudnia 2017r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej, odby si fina akcji mikoajkowej pod hasem „Wielka Rado –May Gest”. Jak co roku nauczyciele i modzie nie zawiedli, przynoszc pluszaki, zabawki, ksiki, gry dydaktyczne i sodycze.  
w. Mikoaj wraz ze sw wit zawita do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Nowej Rudzie, gdzie na zabawie  mikoajkowej rozdawa dzieciom prezenty. Po udanej zabawie w przedszkolu, w. Mikoaj odwiedzi dzieci w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie. Wszystkie maluchy chtnie pieway piosenki i taczyy z Mikoajem, wic zostay obdarowane  sodyczami i prezentami. 12 grudnia w. Mikoaj i jego zastp odwiedzi dzieci w Niepublicznej Szkole Specjalnej, w Ludwikowicach Kodzkich. Rozdawa dzieciom sodkoci i wraz z nimi uczestniczy w warsztatach boonarodzeniowych. Radoci dzieci nie byo koca.
 
Fina akcji mikoajkowej  Fina akcji mikoajkowej  Fina akcji mikoajkowej
 
Koca dobiega natomiast  siedemnasta edycja akcji „Wielka Rado- May Gest”. Pragn w imieniu dzieci, nauczycieli i swoim podzikowa Druynie Mikoaja w skadzie: Katarzyna Aniszewska, Patrycja Boczar, Angelika Muller, Patrycja Winiewka i Agnieszka Zwolenik.
Dziewczta byycie wspaniae, a Mikoaj taki, e ho ho hoo !!!

Organizator akcji: Mirosawa Kossak