panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia
Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia Drukuj E-mail
Nadchodzi świąteczny czas, czyli czas spokoju, przemyśleń, odpoczynku.  Z tej okazji odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy w Ścinawce Średniej pod hasłem ,,Bakalie na wigilijnym stole”. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tym ważnym wydarzeniu pod opieką nauczycieli. Wspólnie przygotowaliśmy stoisko, na którym promowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Było miło, świątecznie i bardzo słodko.
 
Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia

Na Jarmarku były sprzedawane tradycyjne potrawy świąteczne oraz różnego rodzaju ozdoby związane z Świętami Bożego Narodzenia. Ze sceny było słychać kolędy uczniów  wszystkich placówek oświatowych Gminy Radków, a także okolicznych zespołów ludowych.
Wszyscy bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko, na którym sprzedawaliśmy pyszne domowe ciasta. :)

Autor: Ewelina Mądrzyk kl IIbT