panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wyjazd na lodowisko do widnicy
Wyjazd na lodowisko do widnicy Drukuj E-mail
Uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej propaguj róne formy spdzania wolnego czasu oraz aktywnoci fizycznej. Jedn z nich jest doskonalenie  umiejtnoci jazdy na ywach. W tym celu grupa uczniów klas I-III Technikum pod opieka pani Magorzaty Kawak i pani Agnieszki Kozowskiej wybraa si 13 grudnia 2017 r. na lodowisko do widnickiego Orodka Sportu i Rekreacji. Wszyscy weszli na tafl i jedzili cakiem niele. To bya prawdziwa frajda dla uczestników. Uczniowie jak i opiekunowie grupy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, zwaszcza, e dopisaa równie pogoda.

Wyjazd na lodowisko do widnicy  Wyjazd na lodowisko do widnicy  Wyjazd na lodowisko do widnicy