panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 26 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6839376

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna stara si, aby modzie uczca si w szkole nabywaa takie umiejtnoci, które po ukoczeniu edukacji w znacznym stopniu przyczyni si do podniesienia jakoci wykonywanego zawodu. Tym razem wprowadza innowacje dla zawodu technik hotelarstwa.  Uczniowie tego kierunku od kilku lat ucz si jzyka migowego, teraz wprowadzane zostan dwie kolejne innowacje do programu nauczania: dietetyka oraz  Wellness & SPA. Szkoa podpisaa umowy o wspópracy z dwoma hotelami z Polanicy o wysokim standardzie: Hotelem SPA dr Ireny Eris oraz Nowy Zdrój Centrum Zdrowia i Wypoczynku.

Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej

Wspópraca ta bdzie polega na zdobywaniu wiedzy i umiejtnoci praktycznych w celu optymalnego przygotowania modziey do pracy zawodowej hotelarza, ze szczególnym uwzgldnieniem wprowadzanych innowacji. Ju od drugiego semestru grupa uczniów bdzie uczszcza na jednodniowe i miesiczne praktyki zawodowe. Dodatkowo pracownicy obu hoteli bd prowadzili w szkole wykady i warsztaty tematyczne.
Nowoci
Popularne