panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow V Edycja Szkolnej Gali Talentw w NST
V Edycja Szkolnej Gali Talentw w NST Drukuj E-mail
18 grudnia 2017 roku kolejny raz  zdolni i utalentowani uczniowie NST wzili udzia w Szkolnej Gali Talentów. Przedstawiciele Samorzdu Szkolnego prowadzcy imprez przypomnieli  spoecznoci uczniowskiej nazwiska pierwszych laureatów i ich sukcesy na konkursie wojewódzkim.  W  Gali wzili udzia przedstawiciele klas I – III TZ i BSI i zaprezentowali si w rónych kategoriach: rysunek, taniec , fotografia, piew oraz gra na instrumentach.

V Edycja Szkolnej Gali Talentw w NST  V Edycja Szkolnej Gali Talentw w NST  V Edycja Szkolnej Gali Talentw w NST
A oto uczestnicy:
Mateusz Bukowski - gra na gitarze
Natalia Hucaluk  - rysunek
Tomasz Kocher – fotografia
Agata Jadzio, Marta Szlaga, Patrycja Boczar – zumba
Joanna Marcinkiewicz - rysunek
Marek Lisowski i Mateusz Kolk – breakdance
Weronika Brzeziska – rysunek
Natalia Hucaluk, Manuela Napieraa – zumba
Piotr Baraski – fotografia
Kuba Matuszczak i Kamil Ziba – rap

Po zakoczeniu wystpów Pani dyrektor Brygida Gsior pogratulowaa wszystkim uczestnikom  i podzikowaa za wietne wystpy, a jury zdecydowao, e na Dolnolskiej Gali Talentów nasz szko bdzie reprezentowa duet tancerzy breakdance: Marek Lisowski i Mateusz Kolk.