panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Projekty w NST
Projekty w NST Drukuj E-mail
Gmina Miejska Nowa Ruda oraz Powiat Kodzki wspólnie realizuj projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich.  
Jeden to „Rozwój e-usug w miecie Nowa Ruda”. Celem projektu jest rozwój e-usug publicznych w zakresie e-administracji oraz elektronicznych usug wewntrzadministracyjnych.  Noworudzka Szkoa Techniczna w ramach tego projektu otrzymaa 15 laptopów do obsugi dziennika elektronicznego LIBRUS z darmowym dostpem do obsugi tego narzdzia na okres 3 lat.
Drugi projekt to „Badacz, matematyk, lingwista, noworudzki noblista”.  W ramach tego projektu od wrzenia 2017  do grudnia 2019 roku w NST realizowane s dodatkowe zajcia pozalekcyjne z matematyki, jzyka angielskiego, jzyka niemieckiego i chemii. Na chwil obecn w zajciach bierze udzia ponad 100 uczniów. W najbliszym czasie z projektu szkoa otrzyma 5 tablic interaktywnym i w peni wyposaon pracowni chemiczn.

Projekty w NST