panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH
SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH Drukuj E-mail
Dziki wspópracy Noworudzkiej Szkoy Technicznej z Komisariatem Policji w Nowej Rudzie, na terenie szkoy odbyy si spotkania w ramach profilaktyki uzalenie. Jedno dla rodziców, drugie dla grona pedagogicznego. Tematem spotka byy zagroenia zwizane z zaywaniem substancji psychoaktywnych, rodków odurzajcych i zastpczych (tzw. dopalaczy).
Prelegentami byli dzielnicowi z Nowej Rudy, którzy wykorzystali walizk edukacyjn wyposaon w najbardziej popularne rodki psychoaktywne oraz przedmioty suce do ich  konfekcjonowania, przechowywania, ukrywania i zaywania. Prowadzona edukacja spoeczna jest ukierunkowana na przeciwdziaanie przestpczoci i demoralizacji osób nieletnich.

SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH  SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH  SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH