panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Zarzdzenie Dolnolskiego Kuratora Owiaty
Zarzdzenie Dolnolskiego Kuratora Owiaty Drukuj E-mail
Prezentujemy skan zarzdzenia Dolnolskiego Kuratora Owiaty dotyczcy konkursów organizowanych przez szkoy w województwie dolnolskim. Mio nam poinformowa, e dwa sporód wymienionych organizowanych cyklicznie przez Noworudzk Szko Techniczn uzyskay rang konkursów powiatowych. Mówimy tu o "Konkursie Piosenki Obcojzycznej" oraz Konkursie ortograficznym "Miss/Mister ortografii". Pierwszy z wymienionych jest zaklasyfikowany jako konkurs artystyczny, a drugi wiedzy. Gratulujemy szczególnie nauczycielom, którzy organizuj rokrocznie oba wydarzenia.

Zarzdzenie