panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty z doradc zawodowym
Warsztaty z doradc zawodowym Drukuj E-mail
21 lutego w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odbyy si warsztaty  zawodoznawcze dla uczniów klas czwartych,  z pracownikami Modzieowego Centrum Kariery OHP. Maturzyci mieli okazje przekona si do jakich zawodów maj najwiksze predyspozycje, pozna zapotrzebowanie na rynku pracy oraz rozwiza kilka ciekawych testów. Dowiedzieli si równie jak moe wyglda rozmowa kwalifikacyjna i jak przedstawi przyszemu pracodawcy swoje najwiksze atuty.
Dzikujemy Paniom z MCK OHP za ciekawe zajcia  i peen profesjonalizm.

Warsztaty z doradc zawodowym  Warsztaty z doradc zawodowym  Warsztaty z doradc zawodowym