panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow VIII Dolnolska Gala Talentw 2018
VIII Dolnolska Gala Talentw 2018 Drukuj E-mail
Duet taneczny ,,Breakdance” czyli: Mateusz Kolk i Marek Lisowski uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie wystpili na VIII Dolnolskiej Gali Talentów organizowanej przez Kuratorium Owiaty we Wrocawiu. Tegoroczne eliminacje rejonowe zostay zorganizowane w Bystrzycy Kodzkiej  21 marca 2018 r.   Celem kadego z regionalnych pokazów jest wyonienie uzdolnionych dzieci i modziey z dolnolskich szkó, a takich w tegorocznej edycji nie brakowao. Uczestnicy wykazali si rónorodnoci swoich zamiowa, pasji. Przewaay wystpy wokalne i taneczne.W konkursie wzio udzia 19 wykonawców. Wyrónieni w tym etapie bd próbowa swych si  podczas finau VIII Dolnolskiej Gali Talentów. Konkurs  ma na celu promocj uzdolnionej modziey z dolnolskich szkól i placówek owiatowych.

VIII Dolnolska Gala Talentw  VIII Dolnolska Gala Talentw  VIII Dolnolska Gala Talentw