panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Graficy z wizyt w Wyszej Szkole Psychologii Spoecznej we Wrocawiu
Graficy z wizyt w Wyszej Szkole Psychologii Spoecznej we Wrocawiu Drukuj E-mail
W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich  uczniowie drugich i trzecich klas kierunków graficznych uczestniczyli w wykadach i warsztatach zorganizowanych przez Wysz Szko Psychologii Spoecznej we Wrocawiu. Warsztaty o barwie w grafice i wykady dotyczce grafiki w reklamie oraz grafiki w sztuce filmowej spotkay si duym zainteresowaniem modziey. Wyjazdy na prowadzone przez nauczycieli akademickich zajcia to ju stay element wspópracy Noworudzkiej Szkoy Technicznej z Wysz Szko Psychologii Spoecznej we Wrocawiu. Niebanalne podejcie do znanych z lekcji zagadnie, poszerzenie wiedzy z zakresu grafiki i powizanych z ni aspektów psychologii reklamy, spojrzenie na znane problemy z punktu widzenia praktyków, którzy osignli w dziedzinie grafiki wymierne sukcesy, to tylko niektóre cenne aspekty tych zaj, które ciesz si duym zainteresowaniem uczniów.

Graficy z wizyt w Wyszej Szkole Psychologii Spoecznej we Wrocawiu  Graficy z wizyt w Wyszej Szkole Psychologii Spoecznej we Wrocawiu  Wizyta w Mlada Boleslav