panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 35 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6912254

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Powiatowy Turniej League of Legends Drukuj E-mail
12 maja biecego roku odby si Pierwszy Powiatowy Turniej League of Legends. Wydarzenie to miao na celu promocj jednej z innowacji edukacyjnych na kierunku technik informatyk w Noworudzkiej Szkole Technicznej. Do udziau w turnieju zgosio si osiem druyn, by nastpnie od godziny 8 rywalizowa o zwycistwo. Ostatecznie zwyciya druyna w skadzie: Dominik Jówiakowski, Krzysztof Henke, Mateusz Cichy, Sebastian Dziadus, Konrad Roguski i Krystian Bargiel.
Nowoci
Popularne