panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Powiatowy Turniej League of Legends
Powiatowy Turniej League of Legends Drukuj E-mail
12 maja biecego roku odby si Pierwszy Powiatowy Turniej League of Legends. Wydarzenie to miao na celu promocj jednej z innowacji edukacyjnych na kierunku technik informatyk w Noworudzkiej Szkole Technicznej. Do udziau w turnieju zgosio si osiem druyn, by nastpnie od godziny 8 rywalizowa o zwycistwo. Ostatecznie zwyciya druyna w skadzie: Dominik Jówiakowski, Krzysztof Henke, Mateusz Cichy, Sebastian Dziadus, Konrad Roguski i Krystian Bargiel.