panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Koncert kresowy - IX edycja akcji Mogi Pradziada Ocal od Zapomnienia
Koncert kresowy - IX edycja akcji Mogi Pradziada Ocal od Zapomnienia Drukuj E-mail
 8 maja 2018 roku  na wrocawskim rynku Poczet Sztandarowy NST w Nowej Rudzie w skadzie: Patryk Mrozicki, Oliwia Barczyk, Daria Chandraa uczestniczy w uroczystej paradzie, która  stanowi  podsumowanie IX edycji akcji ,,Mogiy Pradziada Ocal od Zapomnienia”. Do Wrocawia  przyjechay  poczty sztandarowe z rónych szkó Dolnego lska, aby zawiadczy o swoim przywizaniu do polskiej historii i tradycji.

Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogi Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogi Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogi Pradziada Ocal od Zapomnienia

„Mogia  pradziada ocal od zapomnienia” to wspólna akcja Dolnolskiego Urzdu Wojewódzkiego i Dolnolskiego Kuratora Owiaty, której celem jest zachcenie modziey do wczenia si w ratowanie polskich nekropolii na wschodzie.
     W kwietniu w ramach akcji modzie NST  kwestowaa przed kocioem w Nowej Rudzie – Drogosawiu oraz na terenie szkoy. Udao im  si zebra kwot 722 z. i 21 gr.