panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Akcja - Pokoloruj mj wiat
Akcja - Pokoloruj mj wiat Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie doczya do akcji „Pokoloruj mój wiat” zorganizowanej przez Parafi pw. w. Katarzyny w Supcu. Modzie i nauczyciele zbierali kredki, flamastry, oówki i inne przybory szkolne dla dzieci z Tanzanii. Wszystkie zebrane rzeczy zostay przekazane ksidzu Marcinowi z parafii w Supcu, który doczy je do reszty, zapakowa komisyjnie i odwióz do sióstr do Wrocawia, które przeka je potrzebujcym dzieciom w Tanzanii. Dzikujemy wszystkim, którzy brali udzia w zbiórce i doczyli si by przywróci dzieciom umiech.

Pokoloruj mj wiat