panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Sukcesy kulomiotw z NST
Sukcesy kulomiotw z NST Drukuj E-mail
W dniu 23 maja 2018 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego  w Nowej Rudzie-Supcu odbyy si Indywidualne Mistrzostwa w  Lekkoatletyce w ramach Licealiady  szkó ponadgimnazjalnych. W licznym gronie zawodników reprezentujcych powiat kodzki wyrónili si midzy innymi uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej. Zote medale w konkurencji pchnicia kul zdobyli w kategorii dziewczt Agata Jadzio, a w kategorii chopców Sebastian Banach. W tej samej konkurencji Dominika Masheimer wywalczya brzowy medal. Gratulujemy!!!

Sukcesy kulomiotw z NST  Sukcesy kulomiotw z NST  Sukcesy kulomiotw z NST