panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Bohaterowie tamtych dni DROGA PRZEZ PRUSZKW
Bohaterowie tamtych dni DROGA PRZEZ PRUSZKW Drukuj E-mail
18 wrzenia 2018 r.  uczniowie klas  technikum NST w Nowej Rudzie wzili udzia w projekcie: BOHATEROWIE TAMTYCH DNI. Podczas  spotkania w sali widowiskowej Miejskiego Orodka Kultury  w Nowej Rudzie  uczniom zosta przekazany obraz Powstania Warszawskiego i jego tragicznego  zakoczenia w Pruszkowie, w obozie przejciowym  ,, Dulag 121”, poprzez histori czterech postaci: Marii Kwaniewskiej, Stanisawa redziskiego, Andrzeja Z. Zimowskiego, Joanny Modrzejewskiej. Spotkanie zostao przygotowane przez Fundacj KAMENA ód  we wspópracy z Ministerstwem Obrony Narodowej.