panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow KOLEJNA UMOWA POMIDZY NST i REGNARS KMT Tumaczw
KOLEJNA UMOWA POMIDZY NST i REGNARS KMT Tumaczw Drukuj E-mail
Nowy rok szkolny w Noworudzkiej Szkole Technicznej i w firmie Regnars zakadzie pracy Kopalnia Melafiru w Tumaczowie rozpocz kolejny etap wspópracy. 19 wrzenia 2018 r., pomidzy Dyrektorem Brygid Gsior i Dyrektorem Pawem Chrapkiem, podpisana zostaa na terenie kopalni umowa, na mocy której uczniowie technikum elektrycznego przez cay rok szkolny bd uczestniczy w zajciach praktycznych w zakadzie pracy. Pod czujnym okiem pracowników, nauczycieli i kierownictwa kopalni bd realizowali program i cele zaj praktyki zawodowej w zawodzie technik elektryk.

KOLEJNA UMOWA POMIDZY NST i REGNARS KMT Tumaczw  KOLEJNA UMOWA POMIDZY NST i REGNARS KMT Tumaczw  KOLEJNA UMOWA POMIDZY NST i REGNARS KMT Tumaczw

W tym dniu odbyo si równie uroczyste wrczenie certyfikatów z rk dyrekcji KMT i szkoy w ramach zrealizowanego projektu Zawodowy Dolny lsk. Patny sta zawodowy, rozwijajcy kompetencje w zawodzie technik elektryk w okresie wakacyjnym na terenie KMT Tumaczów, ukoczyo trzech uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej.
Podjte dziaania po stronie przedsibiorstwa i szkoy to szansa na lepszy start na rynku pracy na rzecz uczniów oraz korzyci z wymiany dowiadcze zawodowych, wiedzy teoretycznej i praktycznej.