panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Spotkanie z kultur Japonii
Spotkanie z kultur Japonii Drukuj E-mail
 5 padziernika 2018 r. uczniowie klas pierwszych szkoy branowej NST w Nowej Rudzie, uczestniczyli w inauguracji XIII Dni Kultury Japonii. Impreza organizowana jest przez MOK w Nowej Rudzie pod honorowym patronatem ambasady Japonii w Polsce. Podczas imprezy prezentowana jest kultura, sztuka, zwyczaje tego kraju. Tegoroczne obchody powicone s zdobnictwu japoskiemu. Uczniowie zwiedzili wystaw   ,,Szkoda wyrzuci.! Design japoskich opakowa” - powiconej zagadnieniom japoskiego wzornictwa.  W sali widowiskowej mieli okazj zapozna si z kinem japoskim podczas projekcji filmu "Wyspa psów".
Spotkanie z kultur Japonii  Spotkanie z kultur Japonii  Spotkanie z kultur Japonii