panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Hotelarze w Polanicy
Hotelarze w Polanicy Drukuj E-mail
28 wrzenia mielimy okazj uczestniczy w zajciach w hotelach. Bylimy w Hotelu „Nowy Zdrój” oraz „Bukowy Park” w Polanicy Zdroju. W Nowym Zdroju zajmowaa si nami pani kierownik marketingu. Pokazaa nam cay obiekt, ze zwróceniem uwagi na wyposaenie pokoi, funkcjonowanie restauracji i kawiarni  oraz caej bazy zabiegowej. Bardzo szczegóowo omówia zasady organizowania konferencji.  Opowiedziaa nam o trudnych sytuacjach dotyczcych obsugi goci. Rozmowa z pracownikiem to dowiadczenie, którego nic nie zastpi. W sposób przystpny jest w stanie zobrazowa nam to, co czeka nas, ju niedugo, w pracy w hotelu. Przepikny, duy hotel, zadbane otoczenie przyciga wielu goci z Polski i z zagranicy, zwaszcza nastawionych na rehabilitacj oraz podziwianie walorów krajobrazowych. Bukowy Park to cakiem inny obiekt.

Hotelarze w Polanicy  Hotelarze w Polanicy  Hotelarze w Polanicy

May czterogwiazdkowy hotel prowadzony przez rodzin. Ma specyficzny, przytulny klimat. Pikne pokoje, ciekawa restauracja z uroczym tarasem, maa salka konferencyjna oraz wspaniae SPA zachwyciy nas bardzo. Mielimy moliwo dowiedzie si, na czym polega praca w gastronomii, jakie imprezy przycigaj goci oraz  jak radzi sobie z prac w niedziele i wita. Trafilimy na soneczn pogod, wic równie czas wolny udao si spdzi na podziwianiu walorów  Polanicy Zdroju. Wycieczka bya bardzo udana i ju z niecierpliwoci czekamy na kolejny wyjazd.

Uczniowie kl. I i II TH