panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Spotkanie profilaktyczne
Spotkanie profilaktyczne Drukuj E-mail
18 padziernika 2018 r. uczniowie klasy I Branowej Szkoy I Stopnia spotkali si z przedstawicielami noworudzkiej policji. m. asp. Paulina Koptyra, kierownik rewiru dzielnicowych w noworudzkim komisariacie w asycie dwóch policjantów poprowadzia prelekcj na temat pracy policji, zagroe z jakimi mog spotka si modzi ludzie oraz odpowiedzialnoci jak ponosz za swoje czyny.  Spotkanie cieszyo si duym zainteresowaniem ze strony modziey i miao charakter profilaktyczny.

Spotkanie profilaktyczne  Spotkanie profilaktyczne  Spotkanie profilaktyczne